Staň sa súčasťou prestížneho projektu!


Willi Dorner Bodies in urban space Biela noc

Staň sa súčasťou prestížneho projektu choreografa Williho Dornera! Biela Noc a JTRE vyhlasuje konkurz pre tanečníkov, akrobatov, horolezcov, športovcov, jogínov, gymnastov, parkuristov (…).

BRATISLAVA, 5.7. 2018 (facebook.com, Biela noc)

Konkurz bude viesť choreografka a asistentka Williho Dornera, Esther Steinkogler, ktorá má viac ako desať ročné skúsenosti s projektom “Bodies in urban spaces”.

Pre prihlásenie na konkurz prosím vyplňte priložený formulár: https://goo.gl/forms/wTvQ8Aitmy3gDWir1

Dôležité dátumy:

Deadline na prihlásenie je 8.7.2018
Priebeh konkurzu 11. Júla 2018, Riverpark Dance School
12.00 – 13.00 registrácia účastníkov
13.00 – 16.00 konkurz – skupinová hodina súčasného tanca
Následné tréningy pre vybraných uchádzačov: 21. – 27. 9. 2018, Bratislava
Vystúpenia: 28.9. a 29. 9., 2018, Bratislava

Zdrojové materiály:
http://www.ciewdorner.at/
http://www.youtube.com/watch?v=z-eBvR-YwY0
www.bielanoc.sk
https://www.facebook.com/events/932663446912971/

Potrebné zručnosti: Hľadáme performerov, tanečníkov, akrobatov, horolezcov, športovcov, jogínov, gymnastov, parkuristov a iných nadšencov pohybu, ktorí sú dostatočne ohybní a silní na vykonávanie rôznych kontaktných a silových polôh v rámci fyzickej prechádzky verejným priestorom.Prečo sa zapojiť?
Bezplatne získaš účasť na niekoľkodňovom workshope s prestížnym tímom svetovo uznávaného choreografa Williho Dornera ako aj možnosť vystúpiť na najväčšom a najnavštevovanejšom festivale súčasného umenia na Slovensku, Biela noc. Naviac získaš nové skúsenosti a zručnosti ako aj profesné kontakty a obohatíš si tak svoje CV o netradičný medzinárodný projekt fyzickej precházdky vo verejnom priestore. A samozrejme s nami zažiješ veľa srandy!“Bodies in urban spaces” je zážitková dynamická prechádzka navrhnutá pre skupinu performerov, ktorí vedú divákov skrz vybrané verejné a verejno-súkromné priestory. Reťaz fyzických zásahov je vytvorená veľmi rýchlo a existuje iba dočasne, čím umožní divákom vnímať známy priestor novým, neobvyklým spôsobom. Výnimočné vlastnosti každého miesta vytvárajú unikátny zážitok nielen pre diváka ale aj zúčastneného performera.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať aj telefonicky na čísle 0902 229 197.

S pozdravom,
Tím Biela noc 2018