Report z osláv 20. výročia založenia divadla


Štúdio tanca Prízrak 2

Pre naše divadlo bol koniec roka 2018 naozaj výnimočný. Vyvrcholili totiž naše oslavy krásneho jubilea, ktoré máme na konte. 20.rokov? Fantastické! Povieme vám však, že cesta našej inštitúcie bola za tých 20 rokov naozaj nezabudnuteľná.

 

BRATISLAVA, 31. januára 2019 (studiotanca.sk)

Postupne sa striedali návaly emócií, pocity radosti, ale aj sklamania či znechutenia. Kto o tomto jedinečnom divadle aspoň počul vie, že sa nám celkom úspešne darí reprezentovať súčasnú umeleckú scénu na profesionálnej úrovni. A to bol určite dôvod na oslavu, no nie?

Keďže si vás, ako našich fanúšikov veľmi vážime, rozhodli sme sa, že toto výročie muselo byť niečím výnimočné. Nespravili sme len jednu oslavu, ale rovno 4. V dňoch od 13. – 16.12.2018 sme uviedli slávnostný galavečer s podtitulom Nový pohľad späť. Prvky nostalgie a množstvo spomienok čakali každého jedného návštevníka, ktorý bol s nami pri tom. Ak sa vám z nejakého dôvodu nedalo prísť, aj keď to nehovoríme radi, môžete ľutovať! :D

Množstvo sprievodných atrakcií, výstava Choreo_grafika, tombola, kvíz, zákulisie divadla, filmové dokrútky, rôzne spomienkové inštalácie či skvelé hudobné výkony kapiel… Aj to boli oslavy nášho 20. výročia, ktoré bolo naozaj nezabudnuteľné.

Na pôde nášho divadla sme privítali skoro 400 skvelých ľudí, ktorí nám dodali energiu nie na 20, ale aspoň na ďalších 100 rokov. Samozrejme, chceme sa držať pri zemi. Robiť súčasný tanec a umenie kontinuálne na čo najprofesionálnejšej úrovni, nie je vždy med lízať. Samozrejme, vďaka vám, našich priaznivcom to ide oveľa lahšie. Budeme nesmierne radi, ak si vašu priazeň udržíme aj naďalej a úsmevy, ktoré sme počas spomínaných 4 skvelých dní na vašich tvárach videli, nikdy nezmiznú.

Video report ako aj fotogalériu z GALAVEČERA nájdete na našom Facebooku.

Veríme, že sa vidíme už čokoro!

Tím Divadla Štúdio tanca. “